ایمیل مارکتینگ و تکنیک های بازاریابی ایمیلی 

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یک ابزار کارآمد برای تبلیغات و بازاریابی دیجیتال است. فرستادن ایمیل نقش مهمی را در بازاریابی دیجیتال ایفا می‌کند. این روش به انتقال مشتری از یک مرحله به مرحله دیگر که سفر مشتری نام دارد، کمک می کند، به گونه ای که بیشترین بازگشت سرمایه را داشته باشد. روش های مبتنی بر بازاریابی ایمیلی یکی از اولین کانال هایی است که اغلب مشتریان به آن مراجعه می کنند، بنابراین با اجرای استراتژی مناسب برای ایمیل مارکتینگ می توانید نتایج زیادی را به دست آورید. در اجرای روش های ایمیل مارکتینگ باید یک برنامه مشخص برای ارسال ایمیل ها داشته باشید. در واقع می خواهیم بگوییم که برای آغاز ارسال ایمیل های بازاریابی باید شناخت کاملی از انواع ایمیل ها داشته باشید که مناسب با مدل کسب و کارها است. کلید موفقیت در بازاریابی ایمیلی به کاربردن نوع متن مناسب ایمیل در زمان مناسب است.

تماس با آواتاج

چگونگی انجام ایمیل مارکتینگ

اکنون که با اهمیت ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار ها آشنا شدید لازم است در یک قسمت مجزا به مراحل انجام ایمیل مارکتینگ اشاره‌ای داشته باشیم. هدف شما از ایمیل مارکتینگ باید کاملاً مشخص باشد. اگر می خواهید افراد، ایمیل های شما را بخوانند باید ایمیل هایی را طراحی کنید که آنها دوست دارند. با وجود هزار و شرکتی که در هر روز ایمیل های مختلف به مخاطبان می فرستند، باید کاری کنید که ایمیل های تان متمایز و برجسته باشد. انجام ایمیل مارکتینگ را از طریق شرکت‌ های ایمیل مارکتینگ به صورت حرفه ای دنبال کنید. اگر ترجیح می دهید این کار را خودتان انجام دهید ابتدا یک آموزش مختصر در این باره به دست آورید. انجام بازاریابی ایمیلی، طراحی و نوشتن یک ایمیل به طوری که بیشترین تاثیر را داشته باشد، یک هنر محسوب می شود نه یک فرمول کاری. چند نکته در ادامه کار مطرح می‌کنیم که برای بهبود و ارتقاء مهارت های طراحی و نوشتن ایمیل مناسب اند. با این نکات بهتر می توانید ایمیل های خود را برجسته سازید.

 

انجام ایمیل مارکتینگ

 

مهمترین نکات برای انجام ایمیل مارکتینگ

 • زمانی که ایمیل ها را می خوانید توجه کنید که آیا قالب ایمیل ها مناسب اهداف کاری شما هستند یا خیر. متن و قالب ایمیل باید متناسب با اهداف شما طراحی شده باشد، به گونه‌ای که نیاز به تغییر آنها احساس نشود.
 • برای نوشتن یک ایمیل موثر از خود ۴ سوال اصلی بپرسید: “چرا حالا ایمیل را ارسال کنم؟”؛ “چه کسی به ایمیل من اهمیت می دهد؟” ؛ “چرا باید به ایمیل من اهمیت بدهند؟”؛ “آیا این ایمیل همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند و به آن نیاز دارند؟”.
 • برای ارسال هر ایمیل باید برنامه ریزی کنید که بازخورد مشتری یا مخاطب را از آن دریافت کنید.
 • در انجام بازاریابی ایمیلی توجه داشته باشید که اهداف طراحی ایمیل را بر این مبنا قرار دهید که چرا مردم باید از شما خرید کنند. سعی کنید دلایل قانع کننده ارائه دهید که آنها را به خرید محصول یا خدمات شما تشویق کند.
 • برای انجام ایمیل مارکتینگ باید عنوان های تاثیرگذار برای ایمیل خود انتخاب کنید. عناوین کنجکاو کننده یا عناوینی که به نفع مشتری باشد و عناوینی که نیاز یا مشکلی را از مشتری برطرف کنند در اولویت قرار دارند.
 • یکی از نکات مهم در انجام ایمیل مارکتینگ نوشتن یک متن اصولی است. متن ایمیل تاثیر گذار، یک هنر است. در متن شما باید مقدمه، متن اصلی، نتیجه گیری و پا نوشت قرار داشته باشد. پانوشت در ایمیل مارکتینگ کلمات یا عبارت ها یا لینک هایی هستند که برای به اشتراک گذاری یا ورود به صفحه وب سایت مناسب می باشند.
 • در انجام ایمیل مارکتینگ، زمان مناسبی را برای ارسال ایمیل ها انتخاب کنید معمولا اگر ایمیل ها در ساعات کاری و در صبح ارسال شوند نتیجه بهتری دارند. حتی الامکان ارسال ایمیل هنگام شب خودداری کنید.
 • یکی از ایده های جذاب برای نوشتن متن ایمیل تبلیغاتی این است که اعداد و ارقام یا قیمت ها را به صورت شگفت آور بنویسید؛ به طور مثال “4 ایده برای انجام …”؛ “10 نکته برای…..”؛ “5 پیشنهاد شگفت انگیز برای خرید…..”؛ “مکان هایی که برای خرید محصول…… مناسب هستند” و … .

مشاوره ایمیل مارکتینگ

 

طراحی ایمیل مارکتینگ

هنگام طراحی ایمیل بسیاری از نکات مهم وجود دارند که برخی از آنها با اهداف بازاریابی دیجیتالی نیز هم راستا هستند. به طور کلی قبل از اینکه یک ایمیل مارکتینگ را راه اندازی کنید باید درباره این خدمات یک طرح کتبی داشته باشید. تصمیم‌گیری درباره محتویات ایمیل، برنامه ریزی برای پشتیبانی و تجزیه تحلیل بازخورد ها، تصمیم‌گیری درباره شکل ظاهری، تعیین اهداف برای ایمیل مارکتینگ، بازخورد مخاطبان نسبت به یک ایمیل خاص، نمونه‌ای از برنامه‌هایی هستند که در طراحی ایمیل مارکتینگ به کار می روند. ایمیل مارکتینگ یک وسیله بازاریابی فوق العاده است اما نمی توان به طور واقعی از یک ایمیل با برای چند بار استفاده کرد و توقع داشت که میزان فروش را افزایش دهد. در طراحی ایمیل همواره دقت داشته باشید که مخاطبان، وقت زیادی را برای خواندن جزئیات نمی گذارند. ایمیل های شما باید کلی و خلاصه باشد.

از عبارت های جذاب در متن ایمیل استفاده کنید؛ به طور مثال “قیمت استثنایی خرید بسته آموزشی…….”؛ “تخفیف ویژه به مناسبت…. برای خرید بسته آموزشی…..”، نمونه هایی از عبارت های جذاب هستند. در پایان متن ایمیل می توانید با عباراتی نظیر “روی پیوند زیر کلیک کنید” یا “این ویدیو را همین الان ببینید” یا “این کوپن را چاپ کنید و تخفیف بگیرید” استفاده کنید. توجه داشته باشید که در طراحی کمپین بازاریابی ایمیلی، ایمیلی که تنها شامل متن باشد نه تنها قدرت تأثیرگذاری ندارد، بلکه خواندن و تشخیص جزئیات آن سخت است. همواره ساده ترین عناصر طراحی را برای ایجاد ظاهر بهتر استفاده کنید. ایمیل ها باید از نظر شکل پیوندها، رنگ ها، صفحه آرایی، نماد و نشانه ها، درج لوگو در بهترین شرایط قرار داشته باشد.

 

آموزش ایمیل مارکتینگ

در طراحی ایمیل مارکتینگ، مشتری را تعیین کنید. مشخص کنید چه کسانی به خدمات و محصولات شما نیاز دارند. آیا این ایمیل را برای مشتریان قبلی میفرستید یا مشتریان جدید؟! برای طراحی ایمیل مارکتینگ قوی از عملیات اجرایی خود یک تقویم تهیه کنید. زمانبندی درست را برای ارسال ایمیل ها باید بنویسید وگرنه به اهداف شما آسیب می زند. برای اینکه بهتر بتوانید تشخیص دهید که آیا این سیستم اهداف شما را دنبال کرده است یا خیر، باید پاسخ های ایمیل را یا بازخوردها را تحلیل و بررسی کنید. اگر محتوای ایمیل به بررسی کلی نیاز دارد، حتماً تغییرات کوچکی در آن بدهید. پیشنهاد می کنیم برای پیگیری روش های طراحی ایمیل و بازاریابی دقیقتر، این استراتژی ها را به یک شخص حرفه ای نظیر شرکت های ایمیل مارکتینگ واگذار کنید. برای دریافت مشاوره ایمیل مارکتینگ اینجا کلیک کنید.

تاریخچه ایمیل مارکتینگ و پیدایش آن

برای همه ی ما پیش آمده که هرگاه از محل کار و … به خانه باز می گردیم و در را باز می کنیم، با یک یا چند تراکت، بروشور و یا پاکت تبلیغاتی که از لای در به روی زمین می افتند مواجه می شویم. این تبلیغات ممکن است منوی غذا نوشیدنی رستوران و کافه ی تازه افتتاح شده ی خیابان کناری باشد، یا تدریس خصوصی فرزندان همسایه کوچه مجاور و یا حتی تبلیغ سبزی خرد کنی و مشاغل خانگی اهالی محل. در همه ی این موارد، نکته ی مشترک، بازاریابی صاحبان شغل یا کارآفرینان کوچک و بزرگ اطراف ما است برای معرفی محصول و خدماتی که انجام می دهند و تلاش برای جلب نظر ما به عنوان مشتری و یا مخاطب پیگیر فعالیت آنها.

معمولا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها یا برخی افراد، بسیاری از این مطالب و آگهی ها را نخوانده درون سطل زباله می ریزند. گاهی این دسته از افراد نه تنها از گذاشته شدن این «زباله ها» لای در منزل خود ناراحت اند، بلکه از اینکه هر کس به نحوی بخواهد وقت و زمانشان را برای توضیح و تبلیغ کارهایش تلف کنند، احساس خوبی ندارند. اما معمولا افرادی پیدا می شوند که نیم نگاهی گذرا به متن تبلیغات بیندازند و یا برخی حتی ممکن است آن کاغذها را یکی یکی بررسی کنند و یکی دو تا از آنها را نگاه دارند.

ایمیل مارکتینگ در اصفهان

این اتفاق را به نوعی می توان بازاریابی منزل به منزل نامید. در حقیقت شما اصلا بازاریاب و ارائه دهنده ی محصول یا خدماتش را نمی بینید و اصلا شناختی از او و کیفیت و مرغوبیت خدمات و محصولش در اختیار ندارید، اما یک طرفه از سوی او و گروهش مخاطب قرار گرفته اید. اگر این مدل را در فضای مجازی و دنیای وب شبیه سازی کنیم، می شود اینطور در نظر گرفت که در منزل یا صندوق پستی شما، همان ایمیل شما است و تبلیغات از طرف بازاریاب و ارائه دهنده، در صندوق پستی الکترونیکی شما گذاشته می شود. به این اتفاق و مناسبات بین مخاطب این تبلیغات و گیرنده ی آنها، ایمیل مارکتینگ گفته می شود.

در واقع تعامل کارآفرین و صاحب کالا و خدماتی که از طریق بازاریابی ایمیلی با مخاطب خود ارتباط برقرار می کند، می تواند تا حد زیادی از تعامل همان بازاریابی سنتی و کاغذی با اشخاصی که وارد منزل می شوند تناظر داشته باشد. در اینجا هم شما اصلا فرستنده و صاحب کالا را ندیده اید و ممکن است تعجب کنید که چگونه بدون شناخت و آشنایی قبلی و اینکه اصلا از شما اجازه گرفته یا با شما هماهنگ کرده باشند، قصد دارند برای مطالعه ی شرح خدمات و محصولات ایشان وقت بگذارید.

همانطور که مخاطب بازاریابی سنتی ممکن است اصلا رغبتی به خواندن آگهی ها نداشته باشد و به تمام آنها به چشم زباله نگاه کند، صاحب ایمیل نیز وقتی وارد صندوق الکترونیکی خود می شود ممکن است بدون باز کردن و مطالعه ی محتوای ایمیل تبلیغاتی، آن را به قسمت trash منتقل کند. همان گونه که در بازاریابی سنتی، افرادی دسته دوم و سوم، برای صاحب کالا و خدمات هدف هستند، یعنی همان افرادی که نیم نگاهی به متن اگهی می اندازند و یا بعضی از آنها را به دقت می خوانند، در ایمیل مارکتینگ نیز هدف اصلی همان افرادی هستند که شاید کمی به عنوان و حتی به محتوای ایمیل توجه کنند و آنرا در صندوق پیام های خود نگه دارند. به همین دلیل، مشابه بازاریابی سنتی با آگهی های کاغذی، که باید به طراحی و عنوان بندی و همچنین جذابیت ظاهر آگهی خود توجه داشته باشد، فرستنده و بهتر است بگوییم بازاریاب نیز باید با استفاده از عنوان مناسب و کلمات کلیدی جالب توجه، نظر مخاطب را به پیام ارسالی خود جلب کرده و او را برای مطالعه ی محتوای ایمیل ترغیب کند.

ایمیل مارکتینگ در تهران

از طرف دیگر، بازاریاب سنتی در پخش تراکت ها و یا آگهی های کاغذی و گذاشتن آنها در صندوق های پستی منازل، قبل از هر چیز باید به فضایی که مخاطبین در آن حضور دارند و تناسب خدمات و کالای ارائه شده با ذائقه و کیفیت زندگی آنها، توجه کند. مثلا تبلیغ منوی غذای یک رستوران لوکس و بسیار مجلل در میان اهالی یک محله بسیار فقیر، کار چندان عاقلانه ای نیست. به همین ترتیب، لازم است قبل از بازاریابی ایمیلی برای عده ای مخاطب اینترنتی، قبل از هر چیز در مورد فضای فکری و فعالیت آنها و همچنین زمینه کاری و حتی حتی برنامه ی ایشان قدری مطالعه و بررسی شود.

به همین دلیل است که برای آغاز ایمیل مارکتینگ، باید با متخصص این زمینه مشورت کرد تا ضمن ارائه بخشی از دانش و تجربه ی خود در مورد جامعه مخاطب و همچنین تناسب روحیات و نگرش و حوزه کاری این جامعه با کالا و خدماتی که قرار است توسط بازاریاب معرفی شود، در مورد چگونگی تحلیل پاسخ ها و بازخوردهای بازاریابی ایمیلی پس از یک دوره ارسال پیام، تحلیل جامع و قابل استنادی انجام و جمع بندی آن بعنوان تجربه ی این نوع بازاریابی، برای مراحل بعدی بخوبی مورد استفاده قرار گیرد.

نمونه ایمیل مارکتینگ

برای درک بهتر مطلب درباره طراحی ایمیل مارکتینگ، سرویس بازاریابی ایمیلی یا نحوه تاثیرگذاری یک ایمیل بر مخاطبان، چند مدل و نمونه ایمیل مارکتینگ را در زیر برای شما نشان داده ایم. می توانید برای راه اندازی سیستم ایمیل مارکتینگ از آنها کمک بگیرید.

نمونه ایمیل مارکتینگ

راه اندازی ایمیل مارکتینگ

دستیابی به اهداف برای کسب و کارها تنها با تکیه بر سیستم های راه اندازی ایمیل مارکتینگ امکان پذیر نیست. تمام واحد تجاری باید با اهداف هماهنگی داشته باشند، در غیر این صورت بازاریابی ایمیلی به تنهایی موفق نیست. به طور مثال اگر استراتژی اینترنتی شما، افزایش ترافیک وب سایت است تا مخاطبان بتوانند بیشتر در سایت ثبت نام کنند باید همین هدف را برای راه اندازی ایمیل مارکتینگ اجرا کنید. تعیین کردن صحیح اهداف به تصمیم گیری صحیح درباره این سیستم بازاریابی کمک می کند. سایر استراتژی های دیجیتال مارکتینگ نیز باید با اهداف بازاریابی ایمیلی همسان باشد.

نکات زیر را برای راه اندازی ایمیل مارکتینگ رعایت کنید:

 • تمام پیام ها و استراتژی های مربوط به بازاریابی و فروش را به عنوان یک واحد کلی بررسی کنید و ارتباطات را در جهت پشتیبانی از یکدیگر زمان‌بندی کنید.
 • در طراحی و راه اندازی ایمیل مارکتینگ دقت کنید که کارمندان و دیگر شرکای کاری حتماً از اهداف شما مطلع باشند و بر طبق آنها با مشتریان، عرضه کنندگان کالا و خدمات و تمام مخاطبان رفتار کنند.
 • دست یابی به اهداف کوچک تر را به کارمندان واگذار کنید و خودتان به عنوان سرپرست تیم، اهداف بزرگتر را دنبال کنید.
 • برای راه اندازی ایمیل مارکتینگ باید یک لیست ایمیل معتبر و با کیفیت تهیه کنید. جمع آوری لیست با کیفیت به جذب مشتریان بهتر کمک می کند. بهتر است یک پایگاه داده های ایمیلی آماده کنید. به روز رسانی لیست ایمیل در هر سال الزامی است. از نرم افزارهای ساده نظیر اکسس یا اکسل برای لیست ایمیل هایتان استفاده کنید. از هر روش که می توانید برای تهیه اطلاعات و ایمیل استفاده کنید. شرکت در نمایشگاه ها، جمع آوری اطلاعات به صورت شخصی، مراجعه به وب سایت‌های اینترنتی، نمونه هایی از بهترین روشهای گردآوری ایمیل برای راه اندازی ایمیل مارکتینگ است.

آموزش ایمیل مارکتینگ

آموزش ایمیل مارکتینگ نیاز به تخصص های آن چنانی و یا طی کردن دوره های خیلی گران ندارد. در واقع شما با تسلط بر یک سری اصول ابتدایی و مناسب، قادر خواهید بود که یک دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ را سپری نمایید. ایمیل مارکتینگ را می توانیم یکی از پرکاربردترین ابزار بازاریابی اینترنتی یا همان دیجیتال مارکتینگ معرفی نماییم. ایمیل مارکتینگ به عنوان یک ابزار بازاریابی، می تواند با کمترین هزینه، امکانات بازاریابی زیادی را در اختیار شما قرار دهد. با توجه به این که اصل هر بیزینس و کسب و کار بر پایه ارتباط موثر با مشتریان و کاربران بنا می شود، می تواند در این زمینه یعنی برقراری ارتباط با مشتریان، یک ابزار بسیار موثر و کمک کننده باشد.

ایمیل مارکتینگ می تواند در بسترهای مختلفی از بازاریابی های اینترنتی انجام شود که از جمله این بسترها می توانیم به مواردی همچون خبرنامه، پیام تبریک اعیاد، اطلاع‌ رسانی در مورد فروش های ویژه و جشنواره‌ ها، تخفیفات و موارد غیره اشاره نماییم. در ادامه قصد داریم تا شما را با یک سری اصول اولیه که می تواند در مسیر آموزش ایمیل مارکتینگ یاری کند، آشنا کنیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با این اصول، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

راه اندازی ایمیل مارکتینگ

چند گام ابتدایی اما موثر در آموزش ایمیل مارکتینگ

گام اول: مشخص نمودن استراتژی ایمیل مارکتینگ کسب‌ و کارتان
گام دوم: تعیین هدف از ایمیل مارکتینگ
گام سوم: انتخاب یک ابزار بازاریابی ایمیلی مناسب با شرایط و بودجه تان
گام چهارم: تهیه یک لیست ایمیل کامل از افراد، مجموعه ها، شرکت ها و سازمان هایی که برای بازاریابی مورد نظرتان هستند.
گام پنجم: نوشتن یک متن درست و مناسب برای ایمیل
گام ششم: ارسال متن برای لیست تهیه شده
گام هفتم: بررسی گزارش ‌ها و بازبینی فرایندهای به دست آمده
گام هشتم: اصلاح و توسعه‌ لیست ایمیل با توجه به داده های به دست آورده
گام نهم: دسته بندی و مدیریت دوباره لیست بر اساس تجربیات به دست آمده
گام دهم: اتوماتیک نمودن یک سری از ایمیل ها برای تداوم ارتباط با مشتریان

نکات طلایی ایمیل مارکتینگ

بررسی نکات مهم و کاربردی در آموزش ایمیل مارکتینگ

تا به اینجای بحث متوجه شدیم که برای یک آموزش ایمیل مارکتینگ خوب، ما باید روی چه مهارت های تسلط داشته باشیم؛ اما یک سری نکات هستند که باید به آن ها پرداخته شوند؛ نه به عنوان یکی از تیترهای اصلی آموزش ایمیل مارکتینگ! جدای مباحث اصولی که حتماً باید در یک ایمیل مارکتینگ خوب رعایت شود، موضوعات دیگری نیز مطرح می شوند؛ ترکیب این اصول علمی در کنار یک سری اصول اخلاقی و رفتاری مناسب، می تواند در نهایت، موفقیت زیادی را در فروش برای کسب و کار مورد نظر ایجاد نماید. از این رو در ادامه به یک سری اصول ساده و پرکار و جزئی در فرآیند ایمیل مارکتینگ، اشاره خواهیم کرد.

 • اول از همه شما باید بتوانید خودتان را جای مشتری بگذارید. در این شرایط کاملاً متوجه خواهید شد که انتظار مشتری از شما چیست و می توانید نیازهای او را به خوبی درک کنید. این کار باعث می شود تا بتوانید ارتباط عمیق تری را طی یک ایمیل مارکتینگ اصولی، با مشتری برقرار کنید. این موضوع به حدی مهم است که می تواند یکی از اصول جدی آموزش ایمیل مارکتینگ هم محسوب شود.
 • به موضوع ایمیل دقت کنید و سعی کنید موضوعی را انتخاب کنید که مشتری و کاربرتان را جذب کند. این کار باعث می شود تا درصد عکس العمل های مثبت نسبت به ایمیل مارکتینگ شما بالا برود.
 • زمان ارسال ایمیل یکی دیگر از مواردی است که باید در ایمیل مارکتینگ به آن دقت شود. از این رو دقت کنید که در ساعات و روزهای شلوغ کاری ایمیل را ارسال نکنید، چون طبیعتاً در این شرایط ایمیلتان با استقبال خوبی مواجه نخواهد شد.
 • ایمیلتان را ریسپانسیو کنید و طوری طراحی کنید که در تلفن ها و دستگاه های مختلف با پلتفرم های مختلف راحت باز شود و خوانا باشد.
 • در انتها یادتان باشد که عصر حاضر، تفاوت زیادی با روش های بازاریابی قدیمی و سنتی دارد و کسی برد نهایی را دارد که بتواند قدرت اختیار و انتخاب را به مشتری بدهد. بنابراین این امکان را به مشتری بدهد که در صورت عدم تمایل، از دکمه مخصوص “عدم دریافت ایمیل در آینده” استفاده کند. مطمئن باشید با این کار حتی اگر مشتری جذب نکنید، به عنوان یک مجموعه حرفه ای ارائه خدمات در زمینه مربوط به تخصص خودتان، در ذهن مشتری و کاربر خواهید ماند.

اهداف ایمیل مارکتینگ

معرفی سرویس های ایمیل مارکتینگ

حتماً می دانید که ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارها و روش های دیجیتال مارکتینگ است. روشی که بعد از مدت ها دوباره روی کار آمده و در کنار سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ، عرض اندام می کند. یکی از مهم ترین عواملی که می تواند بر روی کیفیت و بازدهی یک ایمیل مارکتینگ تاثیر بگذارد، سرویس های ایمیل مارکتینگ است. مجموعه ها و سازمان های مختلف از این سرویس ها برای ایمیل مارکتینگ استفاده می کنند. در واقع شما باید ابتدا تمامی سرویس های خدمات ایمیل مارکتینگ را بشناسید و سپس با توجه به فیلد کاری و تجربه و تحقیق، متوجه شوید که بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار شما کدام سرویس خواهد بود.

فاکتورهایی که شما مطابق با آن ها می توانید، یک سرویس ایمیل مارکتینگ خوب را تشخیص دهید، شامل موارد زیر هستند؛ نرخ عضویت در خبرنامه ایمیلی یا نرخ لغو عضویت، نرخ باز کردن ایمیل، نرخ پرش، نرخ کلیک روی لینک ‌ها، نرخ تبدیل یا اقدام به عمل. در ادامه قصد داریم تا به معرفی سرویس های ایمیل مارکتینگ مختلف برای بازاریابی اینترنتی بپردازیم. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی با انواع سرویس ها و خدمات ایمیل مارکتینگ خارجی و ایرانی، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید

سرویس های ایمیل مارکتینگ

معرفی سرویس های ایمیل مارکتینگ داخلی و خارجی

 •  Constant Contact:

این سرویس یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ خارجی است. برای استفاده از این سرویس شما باید مبلغی را در ماه به عنوان حق اشتراک پرداخت نمایید. کار با این سرویس بسیار راحت است و شما می توانید لیستی از ایمیل ‌های مخاطبان، الگوهای ایمیل، تقویم بازاریابی و بسیاری از موارد دیگر را در این پلتفرم ایجاد کرده و از آن ها استفاده نمایید.

 • Sendinblue:

هزینه استفاده از Sendinblue از ۲۵ دلار در ماه آغاز می‌ شود. این پلتفرم را می توانیم یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ خارجی معرفی کنیم. این پلتفرم هم برای ارسال پیام کوتاه و هم برای ارسال انواع ایمیل های تبلیغاتی طراحی و ارائه شده است و یکی از سریع ترین سرویس های ایمیل مارکتینگ نیز به شمار می رود. این سرویس به ‌صورت رایگان اجازه می دهد که شما روزانه تا 300 ایمیل را ارسال نموده و انواع لیست ایمیل را برای خودتان ایجاد کنید.

 • Drip:

حداقل ماهانه ۴۹ دلار، هزینه استفاده از این پلتفرم ایمیل مارکتینگ می باشد. این سرویس نیز یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ خارجی است که کار با آن بسیار آسان و راحت است.

 • ConvertKit:

برای استفاده از این سرویس ایمیل مارکتینگ شما باید ماهانه ۲۹ دلار پرداخت کنید. البته که سرویس ConvertKit، به مدت 14 روز، به صورت رایگان و آزمایشی در اختیار شما قرار می گیرد و بعد از آن، دوره ای که برای استفاده از آن باید حق الاشتراک پرداخت کنید، شروع می شود.

 •  AWeber:

این سرویس یکی از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ محسوب می شود و مجهز به فیچرهایی فوق ‌العاده‌ نظیر RSS و AMP نیز می باشد. شما برای استفاده از خدمات این پلتفرم، ملزم به پرداخت ماهانه ۱۹ دلار خواهید بود. به واسطه پلتفرم AWeber، شما می توانید روزانه بالغ بر 500 ایمیل را ارسال نمایید.

 • GetResponse:

از جمله امکاناتی که ضمن استفاده از GetResponse در اختیار شما قرار می گیرد، می توانیم به مواردی همچون تست A/B، ردیابی لغو اشتراک، فرم‌ هایی برای پاسخگویی و دسته ‌بندی مشترکان اشاره نماییم. این سرویس بسیار ساده طراحی شده و برای مبتدیان این راه، یک انتخاب بسیار عالی محسوب می شود. شما می توانید برای مدت 30 روز، به صورت آزمایشی از این پلتفرم استفاده کنید و بعد از 30 روز، برای استفاده بیشتر، ملزم به پرداخت 15 دلار در ماه به عنوان حق استراک خواهید بود.

 • Mailchimp:

این پلتفرم با سیستم های WordPress، Mabento و Spotify کاملاً سازگار است و یکی از پرطرفدارترین و معروف ترین پلتفرم های ایمیل مارکتینگ محسوب می شود. اکثر خدمات این سرویس نیز به صورت رایگان در اختیار عموم قرار می گیرد. برای ۵۰۰ مشترک در روز ماهانه ۱۰ دلار کفایت می کند، اما دسترسی نامحدود Mailchimp ماهانه ۲۹۹ دلار هزینه نیاز است. از جمله سرویس های ایمیل مارکتینگ ایرانی می توانیم به مواردی همچون، پلتفرم نجوا اشاره نماییم. البته خیلی از شرکت ها و مجموعه ها هستند که انواع سرویس های ایمیل مارکتینگ را طراحی و ارائه نموده اند.

بازاریابی ایمیلی

متن ایمیل مارکتینگ

آیا می دانید چگونه محتوایی تاثیرگذار بر متن ایمیل مارکتینگ خود بنویسید تا کمپین های بازاریابی موفقی داشته باشید؟ این موضوع اهمیت زیادی دارد. شاید خیلی بیشتر از آنچه که فکرش را بکنید؛ دلیل آن هم کاملاً واضح است! اگر بازاریابی ایمیلی را به درستی انجام دهید، کسب و کار شما در میان رقبا ارزشمند تر خواهد بود.

ایمیل مارکتینگ، یک روش قدیمی است اما هنوز هم طرفداران خاص خودش را دارد. برندهای معروف جهان هنوز هم هزاران دلار برای کمپین های ایمیل مارکتینگ خرج می کنند. این روش یکی از محبوب‌ ترین انواع روش های بازاریابی دیجیتالی محسوب می شود؛ نه تنها موثر است، بلکه یک راهکار آسان، در دسترس و شخصی برای تعاملات با مشتریان به شمار می رود.

با توجه به این مقدمه می توانیم نتیجه بگیریم که تاثیرگذاری متن ایمیل مارکتینگ و داشتن یک برنامه مناسب جهت محتوای ایمیل واقعاً اهمیت دارد. حتی اگر بودجه کمی برای این کمپین‌ها داشته باشید، باید اصولی عمل کنید. آمار اعداد و ارقام در کسب و کارهای مختلف نشان داده که ۴۵ درصد از مشترکین، ایمیل های تبلیغاتی را دریافت می‌کنند و از این میزان، ۳۳ درصد از آنها ایمیل ها را باز می کنند و بررسی می نمایند. مخاطبان از طریق وب سایت و تلفن همراه ایمیل های خود را چک می کنند.

در ادامه شما را با نکات مهم در نوشتن متن ایمیل مارکتینگ آشنا می کنیم. شما می توانید در دوره های آموزش ایمیل مارکتینگ شرکت کنید و از نزدیک با مشاور ایمیل مارکتینگ و مشاور بازاریابی دیجیتالی صحبت داشته باشید. اگر به رونق کسب و کار خود فکر می کنید، همین حالا دست به کار شوید!

متن ایمیل مارکتینگ

4 نکته مهم که در متن ایمیل مارکتینگ اهمیت دارند

بازاریابی ایمیلی با شبکه های اجتماعی متفاوت است؛ شخصی تر، هدفمندتر، و در نتیجه دارای ریسک بالاتری است. با در نظر گرفتن این موضوع، این نکات کاربردی را برای نحوه نوشتن محتوا برای بازاریابی ایمیلی در نظر بگیرید.

نکته اول: یک موضوع خوب انتخاب کنید و درباره آن بنویسید

انتخاب یک موضوع خوب در متن ایمیل مارکتینگ به معنای ایجاد یک دروازه برای ورود مشتریان است. هر چقدر عنوان و موضوع را جذاب تر و قوی تر بنویسید، احتمال بیشتری وجود دارد که بازدیدکننده به مشتری تبدیل شود. برای نوشتن موضوع، قوانین استاندارد را برای ایمیل مارکتینگ رعایت کنید. موضوعات و تیترها را مختصر و کوتاه، اما منحصر به فرد بنویسید. سعی کنید مخاطبان را از طریق نیازهایی که دارند هدف قرار دهید؛ یعنی با محصول با خرید محصولات یا خدمات شما، مشکلات و چالش های خود را بتوانند رفع کنند.

نکته دوم: ایمیل های خود را شخصی سازی کنید

دومین نکته برای نوشتن متن ایمیل مارکتینگ این است که ایمیل های خود را شخصی سازی کنید؛ نه اینکه آنها را از جای دیگری کپی کنید. اگر متن ایمیل های تبلیغاتی، منحصر به فرد و ویژه کسب و کار شما باشد، مستقیماً با مخاطبان ارتباط می گیرید. به این ترتیب، مخاطب احساس می‌کند که با یک مجموعه معتبر سر و کار دارد و به شما اعتماد خواهد کرد.

نکته سوم: موضوع و متن اصلی باید با هم سازگار باشند

در نوشتن متن ایمیل مارکتینگ مطمئن شوید که موضوعی که انتخاب کرده اید با متن اصلی ایمیل همخوانی دارد. اگر ر ایمیل خود را متفاوت از متن آن بنویسید، کار بیهوده‌ای کرده‌اید! در دنیای بازاریابی ایمیلی، این موضوع اهمیت دارد؛ چرا که خوانندگان را در همان صفحه نگه می دارد و احتمال دارد که در آینده، روی ایمیل شما کلیک کنند.

نکته چهارم: درباره مزایای و ویژگی های محصولات و خدمات خود صحبت کنید

ایمیل مارکتینگ، فضایی نیست که شما صحبت های طولانی داشته باشید، سخنرانی کنید و حوصله مخاطب را سر ببرید! در عوض باید متن ایمیل مارکتینگ را تا آنجا که ممکن است کوتاه و دقیق نگه دارید. بهتر است درباره مزایا و ویژگی های محصولات و خدماتی که ارائه می دهید صحبت کنید. این کار علاوه بر اینکه برای خوانندگان تان ارزشمند تر است، کمک می کند تا تصویر واقعی از برند شما داشته باشند؛ پس می دانند که با استفاده از خدمات و محصولات شما چه مزایایی را به دست می آورند. اگر به کمپین های بازاریابی ایمیلی علاقه دارید و می خواهید با کمترین هزینه وارد این دنیای رنگارنگ شوید، می توانید آموزش ایمیل مارکتینگ را از بهترین مشاوران ما دریافت کنید.

هزینه ایمیل مارکتینگ

اگر یک آژانس خدمات دیجیتال مارکتینگ باشید، یا حتی اگر بخواهید از این خدمات به عنوان مشتری استفاده کنید حتماً علاقه‌ مند هستید که بدانید هزینه ایمیل مارکتینگ چقدر است و احتمالاً می خواهید بدانید که چقدر طول می کشد تا سرمایه شما باز گردد. شاید هم برایتان مهم است که چه قدر انرژی و وقت روی این پروژه ها بگذارید! بازاریابی ایمیلی، یک تکنیک پرکاربرد در دنیای دیجیتالی امروز است. قوی ترین برندها از این روش برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

عوامل مختلفی در قیمت بازاریابی ایمیلی تاثیر دارند. آژانس ها برای قیمت گذاری خدمات ایمیل مارکتینگ خود به فاکتورهایی از جمله نوشتن متن ایمیل مارکتینگ، طراحی قالب ایمیل، ابزارها و بسیاری دیگر توجه می کنند. آیا می دانید هزینه ایمیل مارکتینگ از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

کارهای زیادی در این نوع شرکت ها انجام می شود تا یک کمپین ایمیلی به درستی با موفقیت انجام گیرد. بررسی نیازهای مشتریان اولین گام در تعیین قیمت این کمپین ها است. مثلاً وقتی می خواهید این خدمات را دریافت کنید باید ببینید که آژانس دیجیتال مارکتینگ چقدر سابقه فعالیت دارد؛ چقدر تجربه دارد؛ چه تعداد ایمیل در ماه برای شما ارسال می گردد؛ ازچه فضای میزبانی و سیستم مدیریت ایمیل استفاده می شود؛ و طراحی اختصاصی برای ایمیل ها انجام می گیرد یا خیر. بعد از آن، هزینه ایمیل مارکتینگ برای شما تعیین می شود.

مشاور ایمیل مارکتینگ، فردی است که تمام حوزه های این روش بازاریابی تسلط دارد. اگر می خواهید خودتان این کارها را انجام دهید، پیشنهاد می کنیم دوره آموزش ایمیل مارکتینگ را بگذرانید و فوت و فن های آن را یاد بگیرید.

آموزش ایمیل مارکتینگ در اصفهان

نکات مهم که در هزینه ایمیل مارکتینگ بررسی می شوند

علاوه بر گزینه هایی که در قسمت مقدمه عنوان کردیم، یک سری فاکتورهای دیگر هم وجود دارد که در محاسبه هزینه ایمیل مارکتینگ لحاظ می گردد. این قسمت را به صورت فهرست گونه معرفی می کنیم تا درک آن برای شما راحت تر باشد:

 •  معیار اول

یکی از معیارهای مهم برای تعیین قیمت ایمیل مارکتینگ این است که شرکت شما خدمات کامل را ارائه می دهد یا به صورت تک خدماتی کار می کنید. قیمت خدمات ایمیل مارکتینگ به صورت صفر تا صد، قطعاً بیشتر از حالتی است که این نوع خدمات را به صورت جزئی ارائه می دهید.

تعیین استراتژی بازاریابی ایمیلی، ارسال ایمیل ها، کنترل بازخورد مشتری، ارائه گزارش ماهانه، تحقیق کلمه کلیدی و طراحی قالب ایمیل، یک پکیج کامل است و قیمت آن بیشتر از هر کدام از خدمات به تنهایی می باشد. کسب و کارهای بزرگ ترجیح می ‌دهند که پکیج ایمیل مارکتینگ را کامل دریافت کنند تا ابزاری باشد که به آنها کمک می کند استراتژی های بهتری را برای کمپین های تبلیغاتی خود ترتیب دهند.

 • معیار دوم

یکی دیگر از مهم ترین عوامل تاثیرگذار در هزینه ایمیل مارکتینگ، استفاده از ابزارها و پلتفرم های مختلف است. به واسطه این بستر آنلاین می توان ایمیل های تبلیغاتی را به صورت کمپین ‌های مختلف به شکل خودکار برای مخاطبان ارسال کرد. قیمت پکیج ها در هر حجم از مخاطبان و ایمیل به تعداد آنها بستگی دارد. مثلاً اگر نیاز دارید که به بیشتر از هزار مخاطب در یک ماه، حدود ۱۰۰۰ ایمیل ارسال کنید، هزینه های شما بیشتر از حالتی است که این عدد روی ۱۰۰ تنظیم می شود.

برای موفقیت در کمپین های ایمیل مارکتینگ نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید. از طرفی می توانید آموزش ایمیل مارکتینگ را از کارشناسان حرفه ای و با تجربه ما دریافت کنید. در هر صورت آماده هستیم تا خدمات کامل را در این زمینه به کسب و کار شما ارائه دهیم. کافیست با ما تماس بگیرید تا جزئیات را به اطلاع شما برسانیم.

مشاوره ایمیل مارکتینگ در تهران

کمپین ایمیل مارکتینگ

در بسیاری از مواقع ممکن است برای شما سوال پیش آید که کمپین ایمیل مارکتینگ چیست؟ کمپین های ایمیل مارکتینگ، مجموعه برنامه ریزی هایی هستند که برای یک بازاریابی دیجیتالی با کمک ایمیل، به صورت حرفه ای انجام می شوند. امروزه برای هر کسب و کاری، یک ایمیل مارکتینگ لازم است تا صاحبان کسب و کار ها بتوانند کالا و اجناس خود را در کمترین زمان ممکن به فروش برسانند. به همین دلیل، می بایست با برنامه ریزی حرفه ای و استفاده از ترفند ها، بازاریابی دیجیتالی ایمیل مارکتینگ خود را آغاز نمایید و به کسب و کار خود رونق دهید.

مراحل اجرای کمپین ایمیل مارکتینگ

در مرحله اول، نخستین کاری را که می بایست انجام دهید مشخص نمودن اهداف خود می باشد. اهداف کمپین شامل جذب مشتریان، فروش بیشتر و در آمد بالا تر می باشد و اگر طبق آن ها عمل نمایید می توانید در کمپین خود به موفقیت های بالایی برسید. در نظر داشته باشید که اگر اهداف شما در زمینه ایمیل مارکتینگ کامل باشد و برای آن ها تلاش کنید، می توانید در کمترین زمان ممکن تمامی اهداف خود را عملی کنید و از افزایش در آمد چندین برابری خود لذت ببرید.
در مرحله دوم اجرای کمپین ایمیل مارکتینگ، می بایست یک لیست ایمیل از اطرافیان و آشنایان خود انتخاب نمایید و طبق آن عمل کنید. اما برای موفقیت، نمی توان فقط تبلیغات را به چند ایمیل ارسال نمود؛ برای آن که بتوانید بازخورد خوبی دریافت نمایید، می بایست ایمیل تبلیغاتی خود را به بیش از صد ایمیل ارسال نمایید تا بتوانید مشتریان را مجذوب کسب و کار خود نمایید. برای تهیه نمودن لیست های جدید، می توانید به صفحات مجازی مراجعه کنید و ایمیل های افراد را ذخیره نمایید و لیست ایمیل مارکیتنگ خود را به این روش گسترش دهید.
در مرحله آخر اجرای کمپین ایمیل مارکتینگ، می بایست کمپین خود را تکمیل نمایید. برای آن که بتوانید مشتریان زیادی را در کمترین زمان ممکن به کسب و کار خود فرا بخوانید، می بایست یک تبلیغ منحصر به فرد و مرغوب داشته باشید تا بتوانید آن را به ایمیل های یافت شده ارسال کنید. بهترین گزینه برای ساخت تبلیغات ایمیل، مراجعه به مشاوره های تبلیغاتی می باشد چرا که آن ها دارای تجربیات کافی در این زمینه هستند و می توانند تبلیغاتی برای شما درست کنند که مشتریان با خواندن آن ها مجذوب کسب و کار شما بشوند.
همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، وجود ایمیل مارکتینگ می تواند گزینه خوبی برای رونق کسب و کار و فراخواندن مشتریان به فروشگاه باشد. برای آن که بتوانید فروشگاه پر در آمدی داشته باشید و مشتریان زیادی را مجذوب کسب و کار خود نمایید، می بایست برای تاسیس کمپین ایمیل مارکتینگ اقدام نمایید. با تاسیس کمپین بازاریابی ایمیل می توانید تبلیغات خود را به هزاران نفر ارسال نمایید و بتوانید کسب و کار خود را در میان فروشگاه های دیگر مشهور سازید.

آموزش ساخت ایمیل مارکتینگ

یکی از مسائلی که می بایست صاحبان کسب و کار ها به آن توجه ویژه ای داشته باشند، فرا گرفتن آموزش ساخت ایمیل مارکتینگ است. امروزه برای آن که بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و در کمترین زمان با دریافت بازخورد مثبت به در آمد های بسیار بالایی برسید، از روش های قدیمی نمی توانید استفاده نمایید. چرا که امروزه مشتریان کسب و کار ها تمایل دارند از فروشگاه های مدرن با تبلیغاتی مدرن کالا مورد نظر خود را خریداری نمایند. یکی از بهترین و موثر ترین روش ها برای جذب مشتریان، استفاده از روش ایمیل مارکتینگ است.

ایمیل مارکتینگ، یکی از ترفند های زیر مجموعه دیجیتال مارکتینگ محسوب می گردد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. امروزه بسیاری از افراد توانسته اند به وسیله فرا گرفتن آموزش ساخت ایمیل مارکتینگ، به صورت رایگان پنلی را برای خود در ایمیل ایجاد کنند و به وسیله آن، محتوا های تبلیغاتی خود را به دست تمامی افراد برسانند. در ادامه با ما همراه باشید تا با آموزش های ساخت ایمیل مارکتینگ و تمامی مراحل بیشتر آشنا شوید.

مراحل ساخت ایمیل مارکتینگ

در مرحله اول، برای آن که بتوانید یک پنل ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار خود درست کنید، می بایست حداقل ایمیل 100 نفر از مشتریان ثابت و دائم خود را داشته باشید. لازم به ذکر است که هر چقدر تعداد ایمیل های بیشتری داشته باشید، می توانید بازخورد بهتری دریافت نمایید. پس از آن که ایمیل را درون سیستم خود ذخیره کردید، محتوا تبلیغاتی منحصر به فرد کسب و کار خود را که از پیش آمده کردید، را در بخش ایمیل آپلود کنید. سپس با گزینه ارسال همگانی، در کمتر از چند دقیقه محتوا تبلیغاتی خود را به وسیله ایمیل برای تمامی مخاطبان و مشتریان خود ارسال نمایید.

مزایای فرا گرفتن آموزش ساخت ایمیل مارکتینگ

امروزه مشاوران ایمیل مارکتینگ بسیار زیادی در سراسر کشور حضور دارند که هر کدام قادر به اجرای پنل ایمیل مارکتینگ برای تمامی مشتریان خود هستند. اما افراد اگر بخواهند از سیستم آن ها برای ایمیل مارکتینگ کسب و کار خود استفاده نمایند، می بایست مدت زمان طولانی در صف باشند و مبلغ زیادی را به مشاور ایمیل مارکتینگ پرداخت نمایند. یکی از مهم ترین مزایای فرا گرفتن آموزش ساخت ایمیل مارکتینگ، استفاده همیشگی است. افراد می توانند با فراگرفتن تمامی نکات ایمیل مارکتینگ، در هر زمانی که تمایل داشتند به صورت رایگان محتوا تبلیغاتی خود را برای مشتریان ارسال نمایند.

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، فرا گرفتن تمامی آموزش های ساخت ایمیل مارکتینگ می تواند تاثیر بسزایی در رونق کسب و کار داشته باشد. پیشنهاد می شود برای فرا گرفتن نکات ایمیل مارکتینگ، ابتدا از طریق وبسایت های معتبر ویدئو های آموزشی را دانلود کنید و با تماشا آن ها، تمامی نکات ریز و درشت بازاریابی ایمیل را یادداشت نمایید تا بتوانید از مزایای فراوان آموزشات بهره مند شوید.

ایمیل مارکتینگ ارزان

یکی از راه های موفقیت در کسب و کار، استفاده از ایمیل مارکتینگ ارزان است. امروزه به دلیل فعالیت های اینترنتی زیاد، هر فرد حداقل دارای یک ایمیل است و مدام در حال چک کردن آن می باشد. به همین دلیل شما می توانید به وسیله ایمیل مارکتینگ، مشتریان زیادی را مجذوب کسب و کار خود کنید. پیشنهاد می شود که اگر به دنبال راهی برای افزایش در آمد کسب و کار خود هستید، تبلیغات قدیمی را کنار بگذارید و به جدید ترین روش ها مشتریان را به کسب و کار خود جذب کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا مزایا و نحوه استفاده از روش ایمیل مارکتینگ ارزان بیشتر آشنا شوید.

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ ارزان

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ، کاهش یافتن هزینه تبلیغات است. اگر شما بخواهید از روش های قدیمی همچون چاپ بنر، چاپ کارت ویزیت و پخش تراکت های تبلیغاتی استفاده کنید، می بایست هزینه های زیادی را پرداخت نمایید. اما شما می توانید با پرداخت هزینه ای ناچیز، اشتراک ایمیل مارکتینگ را خریداری نمایید و هر چند وقت یک بار برای مشتریان خود، یک محتوای تبلیغاتی را ایمیل کنید.

از دیگر مزایای ایمیل مارکتینگ ارزان، می توان به جذب مشتری سریع اشاره نمود. امروزه وبسایت ها و اپلیکیشن های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه انتشار متون تبلیغاتی فعالیت می کنند. اما به دلیل زیاد بودن تبلیغات درون آن ها، ممکن است محتوا تبلیغاتی شما بازدید کمتری داشته باشد. اما شما می توانید با استفاده از ایمیل مارکتینگ، تبلیغ خود را به صورت مستقیم برای افراد ارسال کنید و آن ها را به فروشگاه خود فرا بخوانید. به همین دلیل با استفاده از ایمیل مارکتینگ، دیگر نیازی نیست نگران آمدن مشتریان به کسب و کار باشید.

نحوه استفاده از ایمیل مارکتینگ ارزان

ایمیل مارکتینگ، همانند بسته اینترنتی به صورت اشتراکی است. اگر بخواهید خود این کار به صورت فردی انجام دهید به مشکل برخورد خواهید کرد چرا که شما حداقل به 100 ایمیل نیاز دارید. به همین دلیل پیشنهاد می شود با خریداری اشتراک ایمیل مارکتینگ به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، شش ماهه و سالانه محتوا تبلیغاتی خود را با تمامی افراد به اشتراک بگذارید. ناگفته نماند که برای خرید اشتراک ایمیل مارکتینگ ارزان، به فروشگاه های معتبر و آژانس های دیجیتال مارکتینگ با سابقه در این زمینه مراجعه کنید تا بتوانید خریدی سودمندانه و مفید داشته باشید.

همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، ایمیل مارکتینگ ارزان از مزایای فراوانی برخوردار است. پیشنهاد می شود برای انجام این کار، ابتدا یک محتوا تبلیغاتی متنی مفید و جذاب تولید کنید تا بتوانید به وسیله آن مشتریان را مجذوب کنید. برای خرید اشتراک ایمیل مارکتینگ ارزان، می توانید به آژانس های دیجیتال مارکتینگ معتبر نیز مراجعه کنید تا متخصصان بازاریابی ایمیل را به بهترین شکل برای شما انجام دهند.

ایمیل مارکتینگ انبوه

یکی از راه هایی که استفاده از آن می تواند کسب وکار شما را از شر کسادی و کم بودن تعداد مشتریان خلاص کند، استفاده از سیستم ایمیل مارکتینگ انبوه است. اگر به دنبال راهی برای پیشرفت در کسب و کار خود هستید و با درآمد کم راضی نمی شوید، بهترین گزینه برای شما بازاریابی به سبک نوین است. شما راه های بسیار زیادی برای بازاریابی مدرن دارید که یکی از کم هزینه ترین و مقرون به صرفه ترین آن ها، ایمیل مارکتینگ انبوه است.

نقش ایمیل مارکتینگ انبوه در کسب و کار

در سیستم ایمیل مارکتینگ به صورت انبوه، متخصصان آژانس های دیجیتال مارکتینگ در سراسر منطقه شما را جستجو می کنند و تمامی ایمیل های افراد منطقه را پیدا می کنند. پس از آن، یک محتوا تبلیغاتی از کسب و کار شما را برای آن ها به صورت ایمیل ارسال می نمایند و این کار را هر چند وقت یک بار به انتخاب شما انجام می دهند. این امر سبب می شود تا مشتریان در کمترین زمان ممکن به فروشگاه شما مجذوب شوند و در نتیجه در آمد شما چندین برابر افزایش یابد.

مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ انبوه

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ به صورت انبوه، بازدهی بسیار بالا و در عین حال سریع است. شما اگر بخواهید از دیگر روش های بازاریابی استفاده کنید، ممکن است مدت زمان زیادی طول بکشد تا مشتریان مجذوب کسب و کار شما شوند. اما با استفاده از ایمیل مارکتینگ، می توانید در کمترین زمان ممکن مشتریان زیادی را به فروشگاه خود فرابخوانید و به درآمد بسیار بالایی برسید. ناگفته نماند که این روش ممکن است کمی پر هزینه باشد، اما در آمد شما به قدری افزایش خواهد یافت که دیگر هزینه ایمیل مارکتینگ به صورت انبوه فراموش می شود.
یکی دیگر از مزایای استفاده از ایمیل مارکتینگ انبوه، کاهش هزینه ها نسبت به دیگر انواع بازاریابی ها است. در سیستم بازاریابی ایمیل، شما تنها با خرید یک اشتراک به صورت موقت یا دائم، می توانید مشتریان را به کسب و کار خود دعوت کنید ودر آمد خود را بالا ببرید.

نحوه خریداری اشتراک ایمیل مارکتینگ انبوه

امروزه خوشبختانه آژانس دیجیتال مارکتینگ های زیادی در سراسر کشور وجود دارند که در زمینه ایمیل مارکتینگ به صورت انبوه فعالیت می کنند. شما می توانید با مراجعه به یکی از آن ها، برای خریداری اشتراک به صورت دائم یا موقت اقدام نمایید. البته در نظر داشته باشید، پیش از انجام هر کاری مشورت با متخصصان حرفه ای در این زمینه، می تواند شما را از انجام این کار آگاه تر سازد.
همانطور که در بخش های قبل به آن اشاره شد، ایمیل مارکتینگ انبوه از مزایای فراوانی برخوردار است. اگر به دنبال راهی برای افزایش چندین برابری درآمد خود هستید و می خواهید تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنید، حتما اشتراک بازاریابی ایمیل انبوه را خریداری کنید و منتظر مشتریان زیاد بمانید.

ایمیل مارکتینگ با وردپرس

یکی از راه هایی که سبب موفقیت شما در کسب و کار می شود، انجام ایمیل مارکتینگ باورد پرس است. امروزه راه های بسیار زیادی برای بازاریابی دیجیتالی وجود دارد که یکی از آسان ترین و کم هزینه ترین آن ها، ایمیل مارکتینگ باورد پرس است. اما فراموش نکنید که انجام ایمیل مارکتینگ به وسیله وردپرس، نیاز به افزونه هایی برای بهبود کیفیت کار دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا با افزونه های ایمیل مارکتینگ با وردپرس بیشتر آشنا شوید.

افزونه های ایمیل مارکتینگ با وررپرس

همانطور که در قسمت قبل به آن اشاره شد، افزونه ها نقش بسزایی را در پیشرفت بازاریابی ایمیل با وردپرس ایفا می کنند. شما می توانید با استفاده از افزونه ها، در کمترین زمان ممکن تمامی محتوا های تبلیغاتی خود را به وسیله ایمیل، به دست مخاطبان خود برسانید و آن ها را به کسب و کار خود فرابخوانید. البته ناگفته نماند که استفاده از افزونه ها، نیاز به تخصص و دانش قبلی دارد؛ به همین دلیل پیشنهاد می شود اگر از انجام این کار به خوبی بر نمی آید، کار را به دست افراد متخصص در این زمینه بسپارید.

 • میل پوئت

یکی از مهم ترین افزونه های ایمیل مارکتینگ با ورد پرس، میل پوئت است. امروزه بیش از 300 هزار وب به میل پوئت اطمینان دارند و تمامی اطلاعات خود را به دست آن می سپارند. افراد می توانند با استفاده از این افزونه، تمامی محتوا های تبلیغاتی خود را در وبسایت های پربازدید به صورت ایمیل، به اشتراک بگذارند. در این افزونه، شما می توانید به راحتی با عمل کشیدن و رها کردن درگ، ایمیلی با تصاویر حرفه ای حاوی محتوا تبلیغاتی درست کنید و آن را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. ناگفته نماند که این افزونه به طور کامل، رایگان است.

 • میل استر

میل استر، یکی دیگر از افزونه های پر کاربرد ایمیل مارکتینگ با وردپرس محسوب می گردد که توسط متخصصان ایرانی برنامه نویسی شده است. این افزونه به شما کمک می کند تا بتوانید محتوا های تبلیغاتی خود را به وسیله ایمیل، با تمامی کانال و شبکه های اجتماعی پربازدید به اشتراک بگذارید. علاوه بر آن، کار با این افزونه بسیار آسان است چرا که تمامی آپشن های آن به زبان فارسی است و متخصصان میل استر را به گونه ای طراحی نموده اند تا کاربران بتوانند از آن به راحتی استفاده نمایند.

 • پابلی ایمیل مارکتینگ

اگر به دنبال افزونه ای مرغوب و مقرون به صرفه برای ایمیل مارکتینگ با وردپرس هستید، پابلی ایمیل مارکتینگ می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. این افزونه به آپشن هایی همچون ارسال ایمیل نامحدود، پشتیبانی بیش از 50 سایت گوناگون، اتوماسیون ایمیل، تقسیم بندی لیست و … مجهز است.
همانطور که دربخش های قبل به آن اشاره شد، ایمیل مارکتینگ باورد پرس در کسب و کار از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. پیشنهاد می شود، اگر به دنبال راهی برای موفقیت هستید، حتما از ایمیل مارکتینگ به همراه وردپرس استفاده نمایید تا بتوانید در آمد خود را چندین برابر افزایش دهید.